Және отбасы үйіОқыту

Жыл соңында Ересектер тобында соңғы интегралды қызметі

Бүгін біз балабақшаның ескі тобында соңғы кешенді қызметін ұйымдастыру туралы қалай айтуға болады. көңіл үшін не қажет? Баланы тексеру үшін не қажет білім болып табылады? ның мақсатында барлық қарастырайық.

мақсаттар

Ересектер тобында соңғы кешенді істерден нені? Негізгі міндеттері жабық материалды шоғырландыру және қорыту болады. тілдерді дамыту, бастапқы математикалық және логикалық білім нығайту, қолмен қозғалыстар, сөйлеу дамыту және өз бетінше өз міндеттерін шешу үшін балалардың тілегі ояту тексеру. Қосымша міндеттері балабақшасының баурайы байланысты, мұғалім алдында қоюға мүмкін. Мысалы, жеке меншік балабақшаға ағылшын тілін кеңейтілген зерттеу тобының, егер сіз осы саладағы білімді қамтамасыз элементтерін қосуға болады.

формат

Қалай Ересектер тобында соңғы кешенді қызметін жұмсауға болады? алғашқы қадам сіздің сыныптары Көріністі таңдау. Осы емес, өйткені стандартты Жеке сабақ жақсы балаларға «көмек» болады іс-қимыл және жағдай, тақырыптар және таңбалардың өрескел жоспарын жасауға болады. Балалар үлкен тобында соңғы интеграцияланған қызметін ұсынуға? саяхат балалар олар бірнеше жыл бойы оқытылды барлық өз шеберліктерін, көріңіз мүмкіндігіне ие болады, онда тамаша опция болады. осындай іс-шара үшін сіз әшекейлер қажет болуы мүмкін екенін ескеріңіз. Негізінде, әсіресе қиын ештеңе. Сіз біртіндеп оларды жасау үшін жыл бойы сабақ / қолөнер алуымызға болады: ағаштар жұбын, шөп, сіз бала «жіберу» үшін қайда байланысты -all үй сызу өзендер.

таңбалар

Ересектер тобында соңғы кешенді қызмет мұғалімнің тікелей басшылығымен орын алуы тиіс. Бірақ бұл сіз бәрін өзіңіз істеу керек дегенді білдірмейді. Сіз олармен сақтауға жоспарына отырысы өтеді аниматор, шақыра алады. Ең бастысы - бұл клоун емес болуы тиіс екенін есте сақтаңыз! Ересектер тобында кешенді интеграцияланған қорытынды Сыныптар балалардың ойын-сауық үшін сонша емес орындады, бірақ олардың мүмкіндіктерін тексеру үшін. қатайту үшін қажет әлсіз жақтарын анықтаңыз. «Саяхат» таңдалған бөлігіне сәйкес, сіз оның бала кезінен көптеген белгілі батырларын, жақындайды -. Мысал ретінде Незнайка, Винни мамықтың, т.б. Бұл жағдайда, сіздің бағуға ынта тап, бірақ переборщить емес көріңіз. Мысалы, бүгінгі балалар сондай-ақ Чебурашки таныс болуы мүмкін, бірақ мультфильм сүйемін мүмкін «Көліктер». Келісемін, машинада дейін байыту ақымақ көрінеді.

ата-аналар үшін

әлсіз жақтарын анықтау үшін, сондықтан біз олардың ата-аналары көрсету керек - жылдан бастап, біз біздің мақсатымыз деп шештік. Әрине, біз жай ғана класс қорытындысы кейін оларды айта алар еді, бірақ олардың бала идеалды деп ойлаймын «анам», менің өз көзімен көре алады, егер ол әлдеқайда жақсы. Сондықтан, Ересектер тобында соңғы слайд кешенді қызметін ашу. ыңғайлы уақытты алып, көрінісіне қарап ата-анасы шақырамыз. біз топтық әдетте 20-25 бала деп санайды, егер Айтпақшы, бұл олардың ата-аналарымен келісуге және сыныптары бойынша кәсіби Animator жалдауға әбден мүмкін. Маған сеніңіз, ол мұғалім қарағанда жақсы жеңе болады.

стандартты

Сіз сыныптың жоспары диаграммасын жасау бастайды бұрын, бірден барлық қарастырылған көрейік. ГЭФ - Мысалы, стандарттары қорытынды кешенді қызметін жүзеге асырылуға тиіс. Аға тобы, сондай-ақ балабақшада кез келген басқа топ, федералдық стандарттар енгізілген жоқ. Яғни, сіз мектепке бала болуы тиіс, ол білім тізімін таба, бірақ оқу-әдістемелік мектепке дейінгі әдістерін көрсетілген ешқашан мүмкін. Демек, кімнің әдістері ретінде көп ұзамай ол топтағы кем дегенде бір стандартты емес адамды шықты ретінде тасалау түрлі әдістері «атақты» психологтар, салынған оқытуға балабақша, бар.

Жұмысты бастау

Сондықтан, сіз сіздің болашақ жұмыспен қамту жайымызды таңдаған. Енді дәл оған жасалуы тиіс, не көрейік. Сіздің алғашқы қадам қыздыруды жақсарту болады. Ол сізге балалар күн сайын мұны мәжбүр екіталай, бірақ соңғы сабақ барысында олар тіпті мүмкін көшеде жүгіріп, көп қозғала болады, және жарақат болдырмау үшін, және сәл оқыту қажет.

  • Міне мысал: Егер сіз саяхат кейін ұрланған қазына, жүзеге іздесеңіз. Барлық балалар, оның маңдайына қолын қолданылады. (Маш төменгі артқы) оңнан солға, солдан оңға - Тапшы және қашықтықтан үңіле.
  • Баба Яга ұшымен кеуде балалар пернесін айырады - балалар (Маш фут) алыс қабылдауға тырысып, оған айналасындағы секіру.
  • жылы қолына себетіне шарлар қалдыра алады. ол толтырылған соң, саяхат келесі жолын ашыңыз.

Табиғатқа

жылытып, сіз мамандық тікелей кірісуге болады. ауа райы Сізге және балабақшаның аумағын рұқсат болса, көшеге. Қай жерде орман туралы қорытынды интеграцияланған сабақ жұмсауға? ересек топ ағаштар бірнеше түрлерін ажырата қабілетті болуы тиіс, құстар мен аңдар білемін. Сіз бақшасында түрлі ағаштар көп өседі емес, тіпті, егер сіз әрдайым өсімдіктермен ала бірнеше суреттер дайындауға болады. балалар оларға жапырағы ең үздік белгілі тұқымды анықтауға қабілетті болуы тиіс екенін есте сақтаңыз.

умиротворением

сыртта күштер көп жұмсайды балалар кері сыныпта ауысады. Бұл соңғы интеграцияланған жұмыспен қамту «Оригами» жүзеге асыруға жақсы уақыт болып табылады. Аға топ қазірдің өзінде, қағазбен жұмыс істеу негізгі дағдыларын меңгерген жөн. Сондай-ақ, сіздің міндеті болып табылады. Сіздің балаңыз 6 жаста болса қарапайым құрастырушыны, оның тьюторлар, содан кейін олқылық жинай алмайды. қағазбен бір нәрсе. Көптеген бұл жазылмайтын ауру оны сақтау үшін, өйткені, мың крандарды жинау тырысты науқас қыздың туралы аңыз білеміз. Сіздің изоляторлары бастап, бірде-бір мұндай ерлік талап етпейді. Бірақ біз ұшақ, кеме, диірмен, қар түйіршігін және балаларды жасауға болады басқа да көптеген элементтерді жинап қабілетті болуы тиіс. соңғы интеграцияланған жұмыспен қамту «Оригами» тағы не білдіруі мүмкін? саз, бүршік, каштан және жапырақтары - аға топ сынықтарын материалдардан қарапайым қолөнер орындауға қабілетті болуы тиіс. Бұл сіз балалар қиял даму көрсеткіштерін және деңгейін тексеруге мүмкіндік береді. олар келеді, олардың кез-келген тақырып бойынша қолөнері жасауға тырысамыз көрейік, кадр және шекаралардың оларды сұрамаңыз.

іргетас

оқушыларымен сіздің «саяхат» барысында сіз кез-келген адамның негізгі болып табылады білім тексеру керек. ГЭФ балалар 10 санау және сандар дұрыс тәртібін білу қалай білемін ұсынады. Алайда, қазіргі заманғы балаға толық қабілетті дейін 100, оның дамуы мен білім айналысатын, және планшет және компьютер қамқорлығында қалдыру емес болса. Алайда, кез келген кадр жиынтығы, сіз шешуіңіз керек.

математика Сонымен қатар, ол оқу және өз ойын анық қабілетін тексеру үшін міндетті болып табылады. басқалары, қашан бірнеше онымен істеп жатқанда бала, дауыстап оқығанда ұялшақ және заикается кезде Ол бір нәрсе ғой. Ол, осы кезеңде Ересектер тобында соңғы кешенді логопедтік қызмет болып табылады. міндетті тексеру емес оқу жылдамдығын немесе өлең есте себеп, бірақ олар оқып түсіну қабілеті және мәнерлі интонациясы қажетті ұйымдастырады.

физика

Балалар физикалық объектілердің қасиеттерін жалпы түсінігі болуы керек: олардың кейбіреулері қиын болып, кейбір жұмсақ, көз мөлшерін салыстыру үшін, және нысандар жасалған, оның материалды анықтауға қабілетті болуы. Бәрі бір-біріне объектілерін салыстырғанда және қолдану белгілі. тым кеш «пирамидаларды» жинау осы дағдыларды тексеру, бірақ алыс нысан өлшемі басқалардан ерекшеленеді қандай анықтау мүмкіндігі болуы - оңай.

кескіндеме балалар білімін тексеру. Қандай түстер қызыл және сары, сары және көк араластыру арқылы алынады? Ең қарапайым мысалдар - араласқан кезде объект қасиеттері қалай өзгертуге біле. Мысалы, сіз келесі эксперимент жүзеге асыра алады.

  • су шыны құйыңыз. Содан кейін бұрыш дәмдеуіш немесе жай ғана қараңғы себіңіз. суға қалыпты жағдай саусақ құлау астында болса, онда ол іздері тұздық қалады. суға батырылады кезде, саусақ таза қалды, сондықтан қалай жасауға болады? A: содан кейін су тұздық бөлшектердің тиеген, бір өсімдік майына оны алдын-ала жібіту одан солып қалады.
  • Диффузиялық. Жоқ, олай емес. Араластыру. құм араластыру Poveda тәжірибесі. Сіз түрлі түсті, жағажайларда м ж шіктері өзендері деп құм білеміз? алдын-ала түсті құм қорын, қант пайдалануға болады. кез келген бөтелкеге толтыру құм қабаттары бастаңыз. Сіз өте әдемі үлгісін алу. Бірақ балалар Алынған қоспаны мүмкін емес қаншалықты араластыру және бұл алшақтық түсіну мүмкіндігіне ие болады.
  • құм Тағы бір тәжірибесі. «Саяхат» үшін жедел жеңіл пластикалық доп төменгі Банкаларды қойыңыз. ыдысын бұрап оны алуға және допты түртіп емес,? қалай баяу оған дірілдеп, құм ішіне толтыруға бастаңыз. құм доп бітеліп және жоғарғы оны көтереді. Сіз сондай-ақ жоғарғы оны итеріп суға, су құйыңыз.

құрылғы әлемдік

Жоқ, ол дін немесе саясат емес. таңертең, түстен кейін, кешкі, түнгі - Балалар, бәрі де қалыпты екенін түсіну қабілетті болуы тиіс. Жыл Times, сондай-ақ егде жастағы топта соңғы кешенді қызмет енгізілуі тиіс. Көктемгі және күзгі, қысқы және жазғы. бала, олар белгілі бір тәртіппен, сондай-ақ тиісті өзгерістер орын әлеммен бірінен кейін бірін келіп екенін түсіну керек. Ол бала психологиялық емес екенін қажетті болып табылады және осы сияқты жасасады: «Сен маған балмұздақ сатып алмайды, ақымақ күзгі келді, өйткені!»

балалар қыста дайындалуда қалай түрлі жануарлар білу тексеріңіз. Кім өнім қоймада кім, әрекетсіз болып, және кім «тон» өзгереді? қысқы балық асыруға қалай? адам мінез-құлық үшін ұқсайды?

Күз - жинап уақыт. оқушылар жидек ажырата қабілетті ма? Қарақат, таңқурай, қаражидек. улы және мүлдем қауіпті - олар саңырауқұлақтар туралы білесіз бе?

Жазғы. Осы уақыт ескере отырып, сіз қауіпсіздік туралы балалар білімін тексеруге болады. көшеде, көл немесе жай ғана орманда. ойыншық емес - олар матч түсінесің бе?

Көктем - гүлдену уақыт. Қанша түрлі түсті сіз өткен жылы білдік? олар не деп аталады? Оларды опыление кім?

послесловии

Есіңізде болсын, Ересектер тобында соңғы интегралды қызметі олар ұзақ уақыт бойы ұғына алмаған балаларды үйрету жинақтайды және шоғырландыру өткен жыл ішінде үйренгендерін емес, мақсатында жүргізіледі. Сіз «саяхат» оларды бағыттауға болады, бірақ шешпейді, және кейбір жұмбақтар жеңе қалай оларға түсiндiруге мiндеттi. Сіз олардың балалары олар көп үйренді және одан кем немесе тәуелсіз болды деп, бекер балабақшаға бара емес екенін ата-аналар көрсету қажет.

Ата-аналар! Егер сіз осындай қызметіне шақырылады болса, міндетті түрде оны кіріңіз. жұмыста күні алыңыз. Сіздің балаңыз сіз оған назар аудару және оның барысын кейіннен бұл маңызды болып табылады. ол жұмыс істемейді нәрсе бар болса, сіз кейбір ауданында басқаларға қарағанда, бұл сіздің Ө.Шөкеевтің нашар екенін байқасаңыз,, оны айыптады емес. Ол осы қадамды жеңуге көмектеседі, істен себебін білуге тырысу жақсы. Өйткені, жаттығу кімнің бала жақсы, мақтана мақсатында жүргізілген жоқ, және балалар өсті және пісіп қанша көрсету.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 kk.delachieve.com. Theme powered by WordPress.