Және отбасы үйіБалалар

ГЭФ сурет тілді дамыту үшін дайындық тобында отырыстарының қорытындысы математика,

өскелең ұрпақты тәрбиелеу мен білім беру процесі ұзақ және қиын. ол бірегейлендіруге және стандарттау үшін, ол өткізіледі, ол арқылы әдістерін бірқатар әзірледі. Сіз балабақша мұғалімі болса, сабақтар мен мінез-құлық үшін дайындау болып табылады дайындық тобында алдын ала қызметі туралы қысқаша жазу үшін ең жақсы болып табылады. Мұны қалай?

техника

Сіз дайындық тобында реферат сыныптар дайындау бастамас бұрын, сіз сабақ жүргізу қандай әдістемесі туралы шешім қажет. үйрету екі көзқарас бар.

  • Федералдық үкімет ережелерге (ШҚОФ) сәйкес.
  • Айтуынша федералдық білім беру стандарттарына (ҒЭҚ).

балабақшада - Олардың әрқайсысы жас тобындағы жұмыспен қамту тәртібін реттейтін, тек ГЭФ оқу студенттер, және ШҚОФ үшін пайдаланылады. Сіз мектепке дейінгі жылы Құрылымды жасауға қажетті болса Осылайша, ГЭФ үшін дайындық тобында сынып, стандартты үшін жауапты емес, өйткені, сіз кез келген нысанда, оны жазуға болады. Ол ШҚОФ сәйкес сабақты дайындау дұрыс болады, бірақ тіпті бұл жағдайда қағаз строчить реттейді емес, бірақ сабақтың тек жалпы түсінік.

кескін

Сіз жұмсауға барамыз қандай әдістемесі ешқандай мәселе сабақ, жиынтық бірдей элементтерді қамтитын болады. ГЭФ және ШҚОФ дайындық тобында Конспект, кластар мынадай құрылымы болады:

  1. Мақсаты.
  2. Дайындық жұмыстары.
  3. Жабдық.
  4. Format.
  5. қызметін дамыту.

Барлық кез келген нысанда жазбаша. міндетті емес баптардың келісімділігі қолдау, бірақ балабақша меңгерушісі зерттеулер материалдық және нысанын түсіну және бекіту оңай болады. есте нәрсе жазбас бұрын ештеңе жүргізу барысында ұмыт деп өзіңіз үшін ескерту ретінде басшылыққа бірінші төрт ұпай сіз, жазу және бесінші болып табылады. дайындық тобында сессияларында Түйіндеме барлық қажетті материалдар мен жабдықтарды жинау үшін, сондай-ақ студенттерді дайындау үшін уақыт бар алдын ала дайындау жақсы.

мақсаттар

дайындық тобында реферат сыныптар жазған кезде, осы тармақта ол мұғалім белгілі бір хобби жұмсауға кейін қол жиналады мақсаттарға көрсету қажет. Сабақтың тақырыбы бойынша байланысты, олар қатты өзгереді, бірақ мектепке дейінгі сыныптарда ШҚОФ үшін бірнеше элементтерді қамтиды, бұл дегеніміз, интеграцияланған тиіс екенін еске алады. дайындық тобында реферат сыныптар қамтуы мүмкін, ол, бізге мысал келтірейік түрлі элементтер үшін бірнеше әр түрлі мақсаттар:

  • объектілермен сөздерді жатқызуға қабілетін дамыту;
  • 10 практика қорғасын;
  • 10 сандар қарапайым математикалық амалдарды орындауға;
  • артикуляция дамыту.

Өздеріңіз көріп отырғандай, бәрі қарапайым болып табылады. Сіз балаларды беруге келетін қандай ойлауға, және осы нүктесі мәселелерді тудырмайды өте аздап. Бұл қиял көрсету үздік болып табылады: балалар сабақ әлі көңілді болады, және ештеңе істеу report'll үшін.

оқыту

Сіз дайындық тобында сынып қысқаша дайындалуда келесі қадам туралы ойлауға және сіз сабақ барысында қолдануға болады, барлық құралдар сипаттамасы болады. Мысалы, сіз ертегісі «Теремок» негізінде сөйлеу дамыту жөніндегі оқыту жұмсайды. тармақтардың Сіздің реферат 2 және 3-сіз пайдаланылатын болады, қандай сипаттау керек:

  • сандар (суреттер) жануарлар;
  • «Mansion»;
  • mnemotablitsy;
  • ән мәтінмен қалдырады;
  • қағазды сурет.

Сіздің міндет оқытуда пайдалы болуы мүмкін, бұл барлық сипаттау болып табылады. сипаттамасы сараңдық емес пе. әрине нәрсе туралы жазуға, бірақ біз ұсақ бөлшектерге бәрін қарастыру керек - Ол ақымақ болып көрінуі мүмкін.

ол көрінуі тиіс қалай

сыныптарға арналған Параграф дайындық балалар қазірдің өзінде сондықтан білу және керек екенін көрсетіңіз. тарихын оқып, сұраққа жануарларды тануға қабілетті болуы үшін. Ең кешенді және ашық сабақтар балалар мектепке дейінгі оқыту барысында алынған заттар белгілей мақсатында өткізіледі.

автореферат бойынша жеке элемент, сабақтарын өткізеді қандай формада көрсетіңіз. ол музыкалық сабақ, немесе, мүмкін, бала тасымалдағыштың болады онда бәсекелестік немесе жай ғана ойын, немесе ертегі, болады.

математика

аннотация қарайық дайындық тобында математика сынып КВН тақырыбының. реферат, сіз бала екі топқа бөлініп, олардың атауларының ойлап тиіс деп көрсету керек. команда ретінде «қазылар алқасы» ата-аналар тарапынан пайдаланылуы мүмкін.

«КВН» форматы олар балалар мен командада жұмыс істеу, олардың қабілетін білгендерін тексеру үшін соңғы сессияларында үшін өте жақсы келеді. Бұл жағдайда, сондай-ақ, шебері қосымша, егер балалар проблемалары бірдей болды шешіміне демпингтік емес екенін оған көруге көмектесетін тағы бір адамның болады. Келесі, жоспар жасауға.

  1. Қош келдіңіз. Командалар бір-біріне өлең сәлем. әрбір бала бір жолда үйренеді, егер ол жақсы, және олар өз кезегінде оларды оқылады болады.
  2. қыздырыңыз. Біз әрбір бірнеше сұрақтар қарапайым команда (аптаның бірінші күні, жылдың соңғы ай) сұраймын, және конкурс жеңiмпазын анықтау дұрыс жауап есептеу.
  3. көрермендермен ойнату. ата-аналарға мәселелердің тізімін беріңіз неғұрлым күрделі болып табылады (екі мысықтарды қанша құйрықтар, қанша екі иттерді құлақ).
  4. Физикалық қызметі. Біз кім үздік станциялары конкурсын ұйымдастыру.
  5. Геометриялық бәсекелестік. Тапсырма - парағының әр бұрыштарында бірнеше геометриялық фигуралар сызыңыз.
  6. Конкурс капитандары. беруге санау таяқшалары (5 дана). екі үшбұрыш - One екі тіктөртбұрыш, екінші жинап тиіс.
  7. Енді біз жалпы балл есептеу және сыйлығының кірісуге болады.

дайындық тобында математика сынып осы қысқаша мазмұны аяқтауға болады. Есте сақтаңыз: Егер сіз бәрі сіз оқылады сөз тіркестерінің, соның ішінде әлдеқайда болып сипаттау керек. Бұл ойынды ұмытып емес, ойға болады.

Өнер

жылы Жиынтығы Сынып дайындық тобында сурет математикалық көп түрлі емес. Ол, керісінше нәрселерді көрінуі еді, бірақ сыныптың Әрине сол жолмен сипатталған. ертегісінің негізінде дайындық тобында сурет бойынша сабақтар қысқаша жаздырту «Колобок».

  1. Сынып басталатын Oznamenuem Бундестаг туралы құпияны. сұраққа жауап соң, балалар сабақ ағымдағы тақырыпты түсінуге болады.
  2. Сондықтан, Bun туған күні. би (музыкамен қыздыру) оған құттықтауға рұқсат етіңіздер.
  3. Бірақ Koloboks басқа ешкім келді. Ол орман барлық аңдар шақырды, бірақ әлі күнге дейін бірде-бір. Біз қандай түсіну керек.
  4. қоянды кездеседі. Ол гүл жиналған, бірақ олар (гүл шоғы аударғым) жолда жоғалған.
  5. Қасқыр. Ол жеміс ыдысты асыратын, бірақ ол алыс асырылады және (ол ваза және жемістер аудару қажет) бәрін жеп алды.
  6. Fox геометриялық фигуралар үй жинауға тырысады. Балалар шаршы үй, үшбұрышты төбесі, дөңгелек терезесін сызыңыз.
  7. А аю көріністі жаза тырысты. жасыл шөп, көк көл және күн бар Лесная поляна сызыңыз.
  8. соңғы тапсырма тоқаштар портреті сурет болады. Бұл әрекетті орындау үшін, сары бояумен батырылған губканы (немесе көбік), пайдаланыңыз. мақта таяқша бар көз салыңыз.
  9. Gingerbread қонақтарды қарастырады.

Бұл өрескел жоспары толық конспекті компиляция үшін пайдаланылуы мүмкін. Сіз ғана жануарлар көшірмесін және тапсырманың түсті сипаттамасымен ойлап қажет. сабақ кезінде балалар сурет салу, жаңа шарттарын білуге және визуалды өнер стандартты емес әдістері білу.

сөйлеу

біз бүгін айтуға соңғы нәрсе, ол дайындық тобының дамыту үшін бағзы класс. Көп жағдайларда, автомобиль қозғалыстар, жылдамдығы және басқалармен қарым-қатынас ойлау қабілетін жақсарды құралдарын дамыту. табысты сабақ жүргізу үшін, сіз белгілі реферат сыныптар қажет болады. дайындық тобында сөйлеген сөзі өте әр түрлі болуы мүмкін. Балалар Сіз таңдаңыз тақырыптар бойынша қысқа презентациялар (хабарлар) дайындау қажет. Мысалы, ол «Күз» болсын.

  1. Біз музыка тыңдап отырып оқыту басталады. Мысалы, «Күзгі вальс» Шопен.
  2. бірлестігі музыка туындаған, бұл балаларды сұхбат. Балалар дайын сөз оқып берді.
  3. күзгі желісі туралы өлең оқу.
  4. Балалар, олар өлеңдер тыңдап, суретті боялған деп білу.
  5. Физикалық жаттығу. Балалар жапырақтары бұралған, құлап бейнелейді.
  6. суретпен жұмыс істеу. балалар оны түсіндім ретінде суретте жылдың қай уақытта?
  7. (Антонимдер жылы ересек, жылы) «керісінше» Ойын. Ағартушы, балаларға допты лақтырады сөз атайды, олар оған Сегізінші наурыз антонимі (суық-ыстық) таңдау үшін керек. алдын ала сөздер Zagotovte тізімі.
  8. Күзде туралы жұмбақтар ойлаймын.
  9. қатысу үшін Марапаттау.

Осымен болды. реферат дайындау кезінде ағартушы басты міндеті балалар алаңдап және қайғылы болуы жалға беруден емес, үздіксіз және сол тыныс сабақ жүргізуге мүмкіндігі болуы үшін алдын ала материалды дайындау болып табылады.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 kk.delachieve.com. Theme powered by WordPress.